HARMONOGRAM

Příjezd od Ostravy: Nejlépe po nové dálnici až do Bohumína a na jejím konci sjet směrem na Karvinou.Silnice vás dovede až do Dolní Lutyně, kde na křižovatce před benzínkou odbočíte vlevo do kopce k zemědělskému středisku – ulice Ke statku č.1223 /cca 200 m/

Netis a.s.,Dolní Lutyně VKK: Příjezd 9:00

Na vrátnici - návleky

Správní budova – presence + občerstvení 

Vlastní přehlídka krav 9:30 

Prohlídka farmy 

Odjezd 10:15

 

Zemědělská a.s. Spálov –LUBOMĚŘ VKK -  Z Dolní Lutyně zpět na Bohumín a na dálnici směr Ostrava,Brno.Přes klimkovický tunel a pak sjet na exitu na ODRY, přes Odry se dostanete na starou cestu směrem na Potštát a cca po 4 km je v lese odbočka do kopce na Spálov, ten se celý projede a za ním je už v poli vidět farma.

Příjezd: 11:15

Přehlídka krav 

Odjezd: 12:00 

 

Zemspol Studénka a.s.- Pustějov VKK – Ze Spálova zpět přes Odry na dálnici směr Ostrava a pak sjezd na Nový Jičín. Před Kunínem se odbočí vlevo na Hladké Životice a dojede se do Pustějova, kde se ve středu obce odbočí vpravo a jede se kolem kostela dozadu , kde se odbočí na středisko a dojede se k novým stájím..

Příjezd:12:30

Přehlídka krav

Odjezd : 13: 00

 

 

Mléčná farma Lubina spol. s r.o., Lubina VKK: Z Pustějova na N.Jičín, pak směr Ostrava-Příbor. Příbor projedete rovně a na konci odbočíte na posledním Exitu vpravo, pak hned před benzínkou a okrasnou školkou vlevo na Lubinu.Z dálky jdou vidět senážní věže.

Příjezd: 13:30 

Přehlídka krav

Prohlídka nové haly a dojírny

Odjezd : 14:15

 

 

Moravan Petřvald a.s. Petřvald – kravín: Z Lubiny zpět na Příbor- odbočit směr Ostrava. Přes Mošnov na Petřvald, kde je u hlavní cesty vpravo velké středisko s vodojemem.

Příjezd: 14:30

Přehlídka dcer 

15:00 Občerstvení – Petřvald- Hospoda Sokolovna - bude nachystán gulášek a švédský stůl z místní výrobny lahůdek .

Konec akce